Starcza

Działka na sprzedaż

Opis nieruchomości

OFERTA OFF MARKET !!!

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3645 m2, położona w spokojnej i zielonej części miejscowości Starcza. Nieruchomość znajduje się w kameralnym, leśnym otoczeniu, zapewniając ciszę, prywatność oraz komfort codziennego wypoczynku.

Działka objęta jest wydanymi warunkami zabudowy. Jej powierzchnia, układ i położenie, czyni ofertę interesującą zarówno dla osób prywatnych, jak i inwestora. W okolicy powstaje coraz więcej nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej.

Ogromnym atutem nieruchomości jest bardzo atrakcyjna cena — około 50 zł za m2, co przy działce budowlanej z warunkami zabudowy stanowi wyjątkowo korzystną ofertę.

Dojazd prowadzi drogą asfaltową, a końcowy odcinek drogą utwardzoną. Media znajdują się w drodze.

Najważniejsze informacje:

  • powierzchnia: 3645 m2
  • cena: 185 000 zł
  • około 50 zł za m2
  • wydane warunki zabudowy
  • spokojna, leśna okolica
  • tereny rekreacyjne i obiekty sportowe w pobliżu
Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości. To miejsce najlepiej docenić na żywo — cisza, otoczenie lasów oraz przestrzeń tej działki tworzą wyjątkowy klimat, którego nie oddają same zdjęcia. Chętnie przedstawię wszystkie atuty nieruchomości podczas spotkania.
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły oferty

Symbol oferty AKC-GS-1590
Powierzchnia 3 645,00 m²
Standard
Wymiary działki 2-/180 m

Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)